Przedszkole Radosna planeta Warszawa Żoliborz

BAWIĄC UCZYMY - UCZĄC BAWIMY

Radosna Planeta to niepubliczne przedszkole integracyjne w Warszawie na Żoliborzu. To miejsce, w którym dzieci czują się bezpiecznie, które wspiera ich całościowy rozwój w ciepłej i radosnej atmosferze.

Przedszkole Znajduje Się W Pięknym Przedwojennym Budynku Na Żoliborzu. Dzięki Temu Dzieci Korzystają Z Naturalnego Światła I Świeżego Powietrza Zamiast Siedzieć W Klimatyzowanych Salach Bez Otwieranych Okien Co Negatywnie Wpływa Na Ich Zdrowie. Mamy Bardzo Duży Ogród (400m2), Na Którym Znajduje Się Również Nasz Własny Plac Zabaw​

Zapewniamy warunki, umożliwiające kształtowanie u dzieci takich cech jak pewność siebie, poczucie własnej wartości oraz umiejętność korzystania ze swojego potencjału.

Rozwijamy w nich pozytywny i tolerancyjny stosunek do innych języków, kultur, narodowości, a przede wszystkim do drugiego człowieka.

Zapewniamy dzieciom kontakt z 2 językami codziennie. W kazdej grupie jeden z nauczycieli mówi po polsku, drui po angielsku. Dzięki czemu, dzieci naturalnie się uczą i rozwijają swoje zdolności językowe.

Serdecznie zapraszamy do naszego prywatnego przedszkola w Warszawie (Żoliborz, Al. Wojska Polskiego 20) – z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, oprowadzimy po naszej placówce i zaprezentujemy metody oraz efekty naszej pracy.

DOBRY START W PRZEDSZKOLU. DOBRA ADAPTACJA RÓWNA SIĘ DOBRA EDUKACJA

Wiemy, jak bardzo ważny jest proces prawidłowej adaptacji w przedszkolu.

 

Umiemy przygotować dzieci oraz rodziców do funkcjonowania w życiu przedszkola.


Działamy w oparciu o światowe metody pedagogiki tworząc przyjazną drogę dzieciom i rodzicom w procesie adaptacji przedszkolnej.

 

OPRÓCZ ZAJĘĆ REALIZUJĄCYCH PODSTAWĘ PROGRAMOWĄ MEN, OFERUJEMY DODATKOWO:

Angielski

Hiszpański

Zajecia umuzykalniające

Taniec nowoczesny

Dogoterapia

Sensoplastyka

Piłka nożna

Czytaj więcej